Metody znakowania

Sauro umożliwia dwie podstawowe metody znakowania złącz.

 

Pierwsza metoda – najprostsza i dająca możliwość dowolnej konfiguracji opiera się na zastosowaniu samoklejących etykiet.

Etykiety dostępne są do wszystkich produkowanych przez Sauro rastrów i wielkości złącz. W wersji standardowej zawierają narastającą numerację a w wersji na zamówienie dostępne są dowolne ciągi znaków. Czarny nadruk na białym tle zapewnia dobrą widoczność, dostarczane w arkuszach z wieloma pojedynczymi naklejkami. Standardowo dostępne są wysokości 2,8mm, 3,8mm i 5 mm co pozwala dobrać odpowiednią wysokość do aplikacji.

Etykiety są wykonane z białego poliestru odpornego na zabrudzenia i rozpuszczalniki, mogą być używane w temperaturach od -40?C do 130?C.

Dostępne etykiety

 

Druga metoda – zamówienie fabrycznych nadruków na elementach. Nadruki wykonane są specjalnym dwuskładnikowym tuszem bezpośrednio na obudowie złącza. Napisy w kolorze białym, czerwonym lub czarnym są dobrze widoczne i niezmywalne. Metoda ta daje możliwość dowolnego znakowania elementów – zarówno tekstem jak i znakami specjalnymi.

 

« Powrót